Új hozzászólás Aktív témák

  • thunder1991

    tag

    Tisztelet mindenkinek!! :)
    Nézegettem a fórumokat a topikokat,és amit találltam olyan topik ami ilyesmivel foglalkozik kicsit halott...így itt kérném a segítségeteket!!
    Keresek egy igencsak régi mixet annó kazettán hallgattam utóljára azóta se,nem találom sehol mondjuk a címét és előadót se tudok pontosan...
    Ami a fejemben van azt leírom,remélem ez alapján valaki be tudja azonosítani és rálelek végre :)
    A mix elején kb 2 percben német hááát szerintem katonák beszélgetnek és a beszélgetés alatt háborús hangok halladszódnak mint pl : lövések,robbanások ilyesmik.
    A beszélgetés után van kb 2mp-es szünet és ellhangzik valami ilyesféle szöveg : ' Sandabajba ' ezután elkezdődik úgy isten igazából a mix,azt se tudom kb milyen hosszú is volt,igencsak nem jól emlékszek de valami olyasmi dereng hogy az előadó egy német dj volt kerestem úgy is hogy DJ Naci persze sikertelenűl.
    Még egyszer ellnézést ha ennek nem itt van a helye,de annyira megakarom már szerezni mert számomra kellemes emlékek fűződnek hozzá,és idáig PH-n majdnem mindig kaptam segítséget és megoldást is!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák