Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • byrolord

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék, mert már leteszem a hajamat!
    A Redmi 7, ha kocsiban fekvő tájolással használom, akkor a tárcsázó nem vált át fekvőre, hanem marad álló. A Wazét pedig csak fekve vagyok hajlandó használni. Szóval kényelmetlen, ha vezetés közben sokszor hívnak. Órákat túrtam a netet, de nem működött semmi, azt az egy dolgot pedig, ami factory reset után angol nyelvi beállításokkal való indítás, idő híján nem csináltam, mert már nagyon belaktam a telót.
    Most vettem a Redmi 8-at, gondoltam, hogy angolul üzemelem be, és egyből működött, szépen forgatta a tárcsázót, majd átállítottam magyarra, úgy is ment.
    Viszont a Redmi 8-at úgy összekuszálták, és kiherélték a Redmi 7-hez képest, (pl. hívásrögzítés tiltva, stb) hogy feltettem az EU-s ROM-ot (MiUI 11.2 20.1.16), nem figyeltem, így magyar nyelvet választottam első indításkor. Mindent forgat, csak a tárcsázót nem :D Aztán factory reset, már angolul indítottam, de akkor sem forog a tárcsázó.
    Azt nem értem, hogy a tárcsázó olyan rohadt bonyesz, hogy képtelenek programozni az androidot, hogy működjön, vagy mi köze a nyelvi beállításoknak CSAK a tárcsázó forgatásához, meg egyáltalán.
    Valaki tudna segíteni? Redmi 7-re is megköszönném a tanácsot.
    Előre is köszönöm!

  • byrolord

    csendes tag

    válasz nsban #725 üzenetére

    Ezer bocs, elírtam, Redmi Note 7, és Redmi Note 8-om van.

Új hozzászólás Aktív témák