Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz arcitec #14087 üzenetére

    A tobzódás itt is megvolt párszor, ami ugye annyiból rossz dolog, hogy akkor minden ellenfél oda megy. Ha kettő vagy több "könnyen" védhető helyen vagyunk akkor az ellenfelek is oda mennek ahol vannak játékosok, így valamivel könnyebb a védés... márha az adott illető nem esik le a tetőről, vagy nem lövi el az ágyú. Egyébként velem ez ma pont megint megtörtént, mennék fel tetőre, hogy kilőjem az ágyúst, aki másféle lőtt... erre mikor belenéztem a Carcano távcsővébe ott egy ágyú golyót láttam amire az volt írva: Ezt megszívtad! :DDD

    Amúgy szerintetek ezzel fog majd valaki játszani, ha már nem lesz tripla jutalom? Mert harmad ennyiért solo-ban, már akkor nem fogja megérni (mármint, hogy vagy 1-1.5 órát rászánj ~$265-$325-ért), és ha többen is vagytok akkor is kérdéses, hogy megéri-e.

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

  • Mike

    veterán

    válasz arcitec #14087 üzenetére

    hasznos ha egy helyen legalább ketten vagytok, egymást támogatva
    tegnap éjjel kitaláltam hogy még kicsit lövöldözök lefekvés előtt, elindítottam egy strawberryt egyedül. 5-6 hullám, utána úgyis kinyírnak, egy kis arany, jó lesz ez. ha wave 10-ben nem esek le a tetőről, 40 maradék ellenfélnél pont egy vödrös elé, végigcsinálom az egészet. más kérdés hogy mar semmim nem volt, revolverrel lövöldöztem őket.
    ellenben nem csinálok többet ilyet, mert amit össze zagyváltam utána álmomban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák