Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Redneck #12700 üzenetére

    Majdnem válaszoltam,de látom hogy ez nem online hanem sztori kérdések,arra nem tudom a választ.
    Online-ban Fence megveszi a gyűrűket órákat arany fogat,egyéb kacatot.
    Fegyvert tuningolhatod a fegyver boltban.
    Ruhákról passz,semmi fogalmam nincs sztoriban hogy van.
    K betűs kérdésre úgy tudom az a válasz hogy nincs,mert nem tettek ilyesmit a játékba,mondván hogy a főhős monogám vagy a mi a túró,de szerintem szimplán lusták voltak.
    GTA-val ellentétben itt úgy tudom max lelőheted a nőket.
    Táncos mulatós van,Online-ban a saját bárodban van tánc is meg közös zenélés is.

  • negyven2

    veterán

    válasz Redneck #12700 üzenetére

    "Gyűrűket, és órákat, hol lehet eladni?"

    A Fence-nél, (kosár ikon egy X-el). Ezeket Emerald Ranch, Rhodes, Saints Danis és Van Horn településeken találod meg. Itt el lehet adni ezeket a "talált" dolgokat (ékszerek, aranyrudak, illetve később majd Emerald Ranch-en a lopott szekereket is), plusz még talizmánokat, trinket-et is tudsz craftolni itt. Valamint lesz majd még egy Clemens Cove-nál, de itt csak lovakat tudsz majd eladni.
    Valamint a táborodba is leadhatod ezeket a dolgokat. Igaz így te pénzt nem kapsz, de a tábor vagyona nő (így tudsz venni új dolgokat is).

    "Perfekt prémet, csak nyíllal lehet lőni?"

    A nyíl alapvetően elég sok állat esetében működik, mint perfect prémre való lövésnél. De minden tanulmányozott állat esetében esetében kiírja az optimális fegyvert ahhoz, hogy pefect legyen a megölt állat állapota. De ehez az is kell, hogy maga a becélzott állat 3 csillagos legyen, és az hogy a megfelelő helyen találd azt el (általában a fején, vagy a szívén). Persze a megfelelő fegyverrel lőve.

    "Felvettem még egy pisztolyt. Hogy tudom tuningolni úgy mint az elsőt?"

    Fegyverbolt. Viszont ahhoz, hogy egyszerre kettő fegyvert is tudj használni, el kell érni a sztoriban azt amikor ez kinyílik, és fel kell tenni a fegyverövedre (táborban/szálokban/ruhaboltokban az öltöző szekrénynél.

    "Ruhákat lehet majd később venni, valami nagyobb városban?"

    Ruhákat bármelyik településen tudsz venni az első fejezet után, ahol van bolt (Wallace Station-ön is van, de lehet nem látható majd elsőre). Viszont pl. Saint Denis-ben külön van a ruha bolt. Mindegyik helyszín eltérő készlettel rendelkezik.

    "Kupleráj vagy valami táncos mulató lesz később?"

    Előbbi szinte minden kocsmában van, de te mint Arthur nem veszed ezt igénybe, mert megvetendő dolognak tartja ezt a fajta megélhetési formát. A táborban lévő nők se azok (max. egy kettő az volt egy ideig), csak elhitetik ezt a idegen emberekkel, hogy ki tudják rabolni őket.

    Táncolni meg nem lehet sztoriban, de a táborban lesznek majd mulatságok illetve van lehetőség moziba (Valentine és Saint Denis), és színházba is (Saint Denis), ahol varieté műsorok vannak színdarabok helyett.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák