Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz szTotyy #1251 üzenetére

    Nincs rá normális megoldás, sajnos a lovon lévő dolgokat (tetemek, prémek) nem menti az Online közvetlen. Ahogy írtam, ha szervert váltasz az Online menün keresztül (vagy összeomlik a játék akkor), akkor ez bukó. Ha egy másik játékosra rá tudsz csatlakozni (már ha lehet barátra, ismeretlenre PC-én). Elvileg ha végigcsinálod az Online sztori küldetéseket és azt a menüből újra elinditod, akkor a játékos lobby-ból kilépve máshol leszel (mindegyik ilyen küldetés egy külön fix helyről indul). Vagyis egyfajta ingyenes fast travel. Sajnos ha elindul a küldetés akkor elveszi, de erre már nem emlékszem, de majd megnézem.

    Fast travel esetén (fizetős) nem tűnik el a cucc.

    Amúgy Xbox-on a legutolsó update óta (ami hétfőn jött ki), nekem rendszeresen omlik össze a játék (előtte nagyon ritka volt), és játékon belül is sok a hiba.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • korte019

    tag

    válasz szTotyy #1251 üzenetére

    Hááát most hogy mondod ott omlott össze nekem is mindig. Én ott állítottam át DX-ről Vulcanra, nekem utána megszűnt a gond. Ha Vulcanon vagy akkor állítsd át DX-re. :D Van akinek pont fordítva működik.

    peterson79: ha küldi van elég ha 2x bökök a shiftre és nyomom folyamat, akkor megy magától amerre kell, bár még a ló irányítását szokni kell. Amúgy én is azt mondom, hogy Cinematic mód, akkor megy magától.

    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mire jó, ha a lóval felágaskodok? Szóval két lábra állítom? Pont későn kaptam oda a szemem és lemaradtam róla. De utána eléggé bepörög :D

Új hozzászólás Aktív témák