Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    A minap valaki meghívott posseba. Bementünk a moonshine üzletébe. Adott nekem innivalót a pultnál, aztán beállt zenélni, én meg ott táncoltam... Vicces volt. :) Aztán indított (volna) egy eladást. Tök jó, csak a játék másként gondolta. Kb. két percig néztem a fekete képernyőt, aztán kénytelen voltam hálózati problémát előidézni, így legalább visszakaptam az irányítást. Tegnap meg ellovagoltam egy minimalista táborhely mellett. Volt egy szekér, Cripps, és semmi más. Jött a fickó is, akihez tartozik. Gyanúsan körbelovagolt. Barátságosan integettem neki, ahogy szoktam. Erre hátba lőtt. Mire feléledtem, már leszedte a paciról a bivalybőrt. Biztos csóró volt, és nem tudta, hogy a találkozási helyünktől kb. két percre nyolcasával mászkálnak a bivalyok... (Aztán lehet, hogy át kéne állítani, hogy idegenek ne tudják leszedni a rakományt a lovamról.)

    Ja, meg olyan is volt, hogy egy hídon szembe jött egy trader a szekerével. Szó nélkül lepuffantott. Éleszthettem újra a lovamat is. Szépen be is pirosodott utána. De megérdemelte amit kapott, mert valaki épp őt üldözte, és robbant is a szekere.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák