Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    katasztrófa... Utálom ezt és nem tudok rajta változtatni egyszűren. Ha csak nem cserélem le az asszonyt is.

    5 év alatt 3 költözésen vagyunk túl. Ebből egy konkrétan másik városba történt. Gondolhatod mennyi sz.r lett szanálva és még így is... Egyszerűen hiába nincs valami használva nem lehet kidobni, mert megy a hiszti... 3 zsák használt ruhát dobáltam ki a ruhagyűjtőkonténerbe jó részt ez a saját cuccaim, mert tudtam, hogy nekem kell ezeket felszenvednem a 3. emeletre, és előtte onnan le. Hát ne tudd meg mi veszekedés volt ebből és szerinted mennyi van ebből jelenleg is használva? És ez csak a ruha, polgárháborúból magmaradt hangfalak amit édesapjától kapott... darabja 5kg, természetesen rendes fogás nélkül, hogy egyesével kelljen cipelni. Valami 1000 éves csöves erősítő, kitőrt hangfalvezeték sarukkal, hogy véletlenül se lehessen működtetni. Nincs is rá ok, hiszen ott a digitális pioneer létező összes modern ki- és bemenettel... Persze eszmei érték, csak tudnám akkor miért Mi tároljuk. Szintén komoly értéket képviselő hidegháborús lga-775 tokozású, de még sorosporttal is szerelt HP barebone pc..., hogy majd Tankizásra jó lesz faternak, csak felkell újítani. ( de mit? Azt lassan már egy raspberry pi is futtatja... ) Közben 3 naponta hallgatom, hogy kicsi a lakás költözzünk el, nem férünk el. Erre ezt még tavaly haverom jószándékból megfejelte 3-4 zsák teljesen új ruhával, mert nincs szíve kidobni válogasson nyugodtan amit szeretne... Téboly.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák