Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Bounti #17 üzenetére

    picit combosabb is az aksija az iPadban lévőnél

    Ha az akksira megadott számadatokat nézzük, akkor biztosan, de valós használatban kb. 12-13 órát kibír az iPad Mini is, 25% körüli fényerővel (ami bőven elég, 50% körül már feleslegesen erős), bekapcsolt WLAN-nal, LTE-vel.

    Ezzel most nem leszólni akarom a cikk tárgyát, nekem nagyon is tetszik, elgondolkodtam azon, hogy karácsonyi ajándéknak esetleg veszek egy ilyet valamelyik családtagnak. Az sem biztos, hogy most iPad Mini-t vennék, ha vennék magamnak tabletet, de bő fél évvel ezelőtt az volt az egyetlen értelmes választás, mivel 4:3 képarányú, de kicsi, könnyű, tartós és mobilnet modemmel felszerelt tabletet akartam.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • FefeeX

    veterán

    válasz Bounti #17 üzenetére

    ipad mini 80ezer, ez meg 50.
    Cserében azért egész másról beszélünk. Az ipad minivel már jár az iLife és az iWork, normális hangrendszere és normális kamerája van, személyre szabott oprendszerrel, nem lesz 41 fokos a tablet használattól, csak max kézmeleg
    Szóval miről is beszélünk? Akinek annyira nem fontos a minőség, annak persze ez jó alternatíva, de azért a kettőt egy lapon említeni is túlzás.

    Apropó ennek mennyi a súlya? Csak mert a tabletek másik fele, ami nem az akksin és az üzemidőn vérzik el, az a súlyon, az anyagminőségen és hasonlókon. megvan, 330g, az nem rossz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák