Új hozzászólás Aktív témák

  • Kungelfang

    csendes tag

    Nos, én 2 éve dolgozom GSM boltban, hozzánk is jött promós XPRO fólia, nem találtam kifogást a minőségüket illetően, ha bárki szeretne tőlük vásárolni bátran ajánlom a termékeiket!
    Az üvegfóliákkal / edzett üvegekkel kapcsolatban: saccper kb. 2000~ fóliázás (ebből jó 90-100 üvegfelrakás) után én is tapasztaltam, hogy a lekerekített kijelzőjű telefonok széleinél sajnos nem mindig tapad megfelelően az üveg, de eddig még nem volt probléma belőle, tehát nem hozták vissza, hogy mondjuk emiatt felvált.
    S3 Neonál is megvolt ez a probléma, egy ismerősömnek raktam fel, de azóta is használja, semmi gondja nincs vele, sőt, hiába takarja az üveg a közelségérzékelőt, semmiben sem zavarja be, ez más modellekre is vonatkozik.
    Az 500 Ft-os Kínából rendelt üveggel kapcsolatban: Igaz, ezzel magam ellen beszélek, de én nem láttam különbséget a boltokban árult dizájnos, dobozos edzett üvegek és a Kínából rendelt között, így tehát ajánlani tudom, ez a legolcsóbb és legjobb megoldás ha valaki előre gondolkozik és berendeli a telefon megvétele előtt pár héttel.
    A felrakásuk tényleg egyszerű, arra kell figyelni, hogy amennyire csak lehet pormentes legyen a kijelző, majd lehetőleg elsőre jól ráhelyezni (tehát nem ferdén), mert miután elkezd tapadni, utána kissé macerás a felszedése / korrigálása.

Új hozzászólás Aktív témák