Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Latza #511 üzenetére

    Árkategóriájában persze, de tud ez sokkal jobbat is.

    Kedvetekért megnéztem azért a másik példányt (kettő van a családban), és visszaállítottam a gyári beállításait az appnak, de felesleges volt, tudtam előre. Pontosan ugyanazt csinálja az összes Xiaomi teló gyári kamera appja, ugyanaz a jellegzetes mosás. Ha kellően ideálisak a fényviszonyok akkor a gyári is tud egész szépnek mondhatót készíteni, de nekem ez édeskevés (mivel tudom, hogy sokkal többre képes). Viszont pont azért mertem megvenni őket családtagoknak, mert ennél sokkal többért sem kapni olyan telókat, amelyek ne véreznének el például a beltéri fotózásnál.
    Ám a Qualcomm procis Xiaomik esetében, mind lehet aktiválni bootloader feloldás után az API2-t, és utána simán lehet a HDR+ móddal, a Google Cameraval bent is kellően minőségi fotókat készíteni. Legalábbis nő az esélye. (Haladóknak pedig ott a Snap Camera is pluszban, és annak a low light módja).

    Sajnos ehhez mindenképp feloldott bootloader szükséges, Xiaomi nem hajlandó alapértelmezetten aktiválni az API2-t, pedig egyetlen kicsi kódsor/paraméter az egész!

    Hogy elhiggyétek, kellően ismerem a Xiaomi telókat - beleértve a kameráikat: Redmi 1S, Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 4X a saját telóim, sorrendben. Aztán van egy Redmi 2, egy Redmi 4X, és pár hete egy-egy Redmi 5A a családban. Plusz az ismerősi körben még egy-kettő egyéb másik. Ezek mind az én javaslatomra... :) (Sőt, van egy saját cikkem a témában a logouton a kamerával kapcsolatban - még a Note 3-mal.)

Új hozzászólás Aktív témák