Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #28046 üzenetére

    Nekem a 4X az első androidos telefonom, 4 különféle windowsos után (volt csúcskészülékem is köztük - 920). Olcsó volt, és nagyon igényes kidolgozású, jobb vétel akkortájt nem is volt. Nálam is a kis méret az egyik legfontosabb szempont, a másik a jó kamera. (A fém házhoz, ujjlenyomat olvasóhoz ragaszkodom, a nagyobb RAM és tárhely meg sajnos szükséges számomra - rühellem az SD-kártyát, nem tartom megbízhatónak - ráadásul nem is igazán olcsóbb, mintha a nagyobb tárhelyű telefont veszem.)

    Tudom hogy nem utód, de ha megint elégedetten szeretnék két évig használni egy készüléket, akkor sajnos kategóriát kell lépnem. A pénztárcám nekem is lapos, de egyszerűen muszáj lesz össze spórolnom a 9 SE-re valót.

    szerk: a dual-SIM-re szükségem van, a MIUI-t meg imádom. Amúgy egy iPhone 7 is számításba jöhetne, de számomra így nem megfelelő. (abból 120-130k körül csak 32GB-os tárhelyűt adnak, ami nem is bővíthető) :W

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák