Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Üdv, lenne egy kis unlock gondom, redmi 4-el.
    Sajnos édesapámról hirtelen sok dolog maradt rám, többek közt ez is. Valamikor ő aktiválta, de aztán át lett telepítve anyám kártyájára, két fiók is volt regelve hozzá. Most már se sim nincs benne, semmi, de nem tudom letörölni.
    Nem működik a klasszikus alaphelyzetbe állítás mert a mi fiókba be kellene lépni. Fater összes jelszava, mindene megvan, de ez már anyáé volt, ami nincs mentve. Tegnap egész este azzal görcsöltem, hogy recoveryt kérek sms-ben anya meg átküldi, hát sose sikerült, már csak egy próbánk van recoveryre.
    Próbáltam hard resettel wipe all data, de most is aktiválni kellene a készüléket mert van egy mi fiók amihez rögzítve van.
    Van erre valami használható unlock, ami nem valami vírusgazda oldalról érhető el? Vagy egyéb megoldás?
    A samsungokon mindegyiken működött a teljes visszaállítás, nem szórakozott így.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák