Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    az jutott eszembe, hogy miközben állandóan számokkal dobálózunk, nagyon kevés szót ejtünk a valós használatról, a tapasztalatokról. emiatt én most meg is osztanék egyet, bár nem Xiaomi, de viszonyítási alapnak szerintem jó lehet: egy hétre el kellett utaznom, és végig a 20'000 mAh-s Yoobao power banket használtam az eszközeim töltésére - egy Blackberry Q10 a maga 2100 mAh-s akksijával, egy Samsung Galaxy Tab S 8.4 (4900 mAh) és egy iPod Touch (4. gen, 930 mAh). A telefont minden nap töltöttem, jellemzően estére rádugtam, aztán reggel is, ha nem 100%-on volt - hál' Istennek a Yoobao nem kapcsol vissza, ha a rádugott eszköz töltöttsége esik, így valóban takarékosan bánik az energiával. A tabletet egy vagy két alkalommal töltöttem, talán 30-60 perces időtartamig, filmnézés előtt. Az iPodot egyszer kínáltam meg, akkor olyan 20-30%-ról töltöttem fel teljesen. Az első töltés hétfő este történ, az utolsó pedig vasárnap délelőtt, ekkor a powerbank teljesen lemerült. A lényeg, hogy egy hétig engem éppen kiszolgált, de ritka az ilyen kis akkuval ellátott telefon, és nem is vagyok egy heavy user.

    picur10:
    örülök, ha tudtam segíteni a választásban, használd egészséggel

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák