Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz rellif #2292 üzenetére

    Lehet elhamarkodottan mondtam, hogy gyengébb minőségű mint a Magyarországon vásárolt! Felraktam enyémre is mert a régi alatt középtájt volt egy szösz alatta és nem bírtam ki, hogy ne cserélem le az újra. Azt kell mondjam eddig ugyan olyan minőségűnek tűnik mint a Magyarországon vásárolt! Az s10 plusra amit raktam nem tűnik ilyen jónak de csak nagyon vizsgálva látom jó közelről fehér felületeken. A lényeg hogy a mi note 10 lite-ra való jó minőségű! Igaz nem teljesen egyezett a csomag a Magyarországon vásárolt verzióval mert az uv lámpa itt 3 ledes a magyar verzió 4 ledes és jóval nagyobb. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy ezen is van e olefob réteg mert az nagyon jó dolog. Ez majd holnap kiderül. Amúgy szerintem van mert tök ugyan olyan mint a régi. Szerencsére ez alá nem került semmi szösz és majdnem tökéletesen felraktam. Azért majdnem mert a nocson maradt 3 nagyon pici pötty de az nincs a képben és nem zavar. Jó sokat írtam erről bocs 🙂 . A lényeg hogy jó. Azért remélem nem válik fel pár nap múlva mert akkor ideges leszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák