Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monk144

    csendes tag

    válasz technoboi #1062 üzenetére

    Ehh, de jó nektek, úgy látszik én kifogtam az egyetlen selejtes példányt, nekem másfél napot úgy bír, hogy szinte nem is nyúlok hozzá :(.

  • gbalogh68

    friss újonc

    válasz technoboi #1062 üzenetére

    "Hozta azt amit elvártam tőle. "

    Jó neked, nekem nem jött be ennyire. Microsoft telóról váltottam. Eléggé körbejártam, mit vegyek, ezt tűnt a legjobbnak.

    Elsődleges volt, hogy mennyi ideig bírja. 3000mAh után gondoltam 5000 felettivel nem lesz gond...
    Nos 3 éves telón 2-3 aktív napot simán bírt.

    Új telefonon második töltés után 2 és fél nap, harmadik töltésnél 2 és negyed nap eddig. Nincs játék, Facebook, messenger, insta, tik-tok, youtube.
    Firefox böngésző, de gyakorlatilag 0 böngészésre használom.
    5 emailfiók van. gmail melett outlook, viber, amit extraként felraktam és nem volt az ms-en: trello. De nem hiszem, hogy ez döntötte be az akksit.
    Nyilván telefonhívás van sok, elvégre ez egy telefon.
    Szóval mivel nem változtak nagyon a szokásaim, nem hiszem, hogy itt lenne a bibi. Második töltéstől akksi kimélőn van (gyári) mindössze a szinkronizálás van bekapcsolva. Bluetooth megy a kocsiban, de ez 0,58%....

    Szóval én azt vártam, hogy 3-4 nap lesz azért az akksi.

    Ami igazán mutatja, hogy vmi nincs rendben a telefonnal, az a cella készenlét: 15,54%.
    Ez brutális. Pest közepén... Meg ha tényleg rossz lenne, a vétel, ms-en is uez lett volna...

    Google play szolgáltatások 5% WTF? mire, mindent lekapcsoltam. És ami non plus ultra egyéb 21%...

    Akinek van értelmes javaslata, azt szívesen várom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák