Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Atomgeszi #52 üzenetére

    Én ugyan másik telefon mellé, de készülök QI-s powerbankot venni, hogy ne kelljen madzaggal vesződni, pedig van 20000mAh-s Xiaomi bankom, ami köszöni szépen, perfect egyébként.

  • kelly416

    veterán

    válasz Atomgeszi #58 üzenetére

    Félre ne érts, én sem szeretem, ha elhagyják a jack-et. Ezért is veszek S9-et nemsokára például. De ettől függetlenül opcionális egy QI powerbank, mert táskába be tudod úgy hajítani, hogy töltsön (nem nagy kaland két gumival ráfogni egyiket a másikra) és közben fülesen zenét hallgathass ha akarsz, de miért kellene menet közben tölteni? Persze, ha nem jövős-menős munkád van, mert ha biciklis futárkodsz, akkor más a leányzó fekvése. Leteszed az asztalra vagy bárhová a powerbankot, rá a telefont, és minden megoldva. Én irodában dolgozom, így QI töltőállványt vettem a telefon mellé, autóba meg QI tartót, de ha motoros találkozótól kezdve akárhová megyek, kidobom a telót a sátorban a powerbankra, az usb-portokra meg csatlakozhat a család többi tagja.
    De egyébként a töltés közbeni használatot én eleve nem díjazom, így meg sem fordult a fejemben, hogy mondjuk töltőn pubg-ozzak, vagy akár "csak" fórumozzak. Ezért nem is gondolkoztam töltés közbeni használaton eddig. Illetve egy eset van, autóban navi (meg esetleg még a zene is a telóról megy) hosszabb úton, de ilyenkor határozottan jól jön a külön jack, mert én pl kénytelen vagyok azzal csatlakozni a fejegységre (nem zavar bele semmi, mint az FMtransmitter jelébe, nem akadozik néha, mint a bluetooth, jó a minőség). Úgyhogy még mindig azt mondom, kell a jack, csak a 400km madzagodra próbáltam alternatívát mondani.

    Volt RedmiNote4-em. Hidd el, hiányzok a 4000-es akku meg az infra is. Ha nem csábított volna az újdonság, akkor lehet, még mindig az lenne meg, csak a képeket nem szerettem, amiket csinált. És akkor már itt is az OIS hiánya. ;] Az ujjlenyomat olvasót sosem használtam, ebben nem tudok állást foglalni, illetve mégis. Utáltam, hogy nem lehetett "kikapcsolni" és akárhányszor véletlen hozzáértem, felébredt a telefon, de ez MIUI sajátosság, úgy gondolom. Viszont a szenzorszigetet nagyon utálom (főleg az A2 lite óta), és hiányzott az Amoled, így ezért én feláldoztam az akkuból. Sajnos kénytelen vagy kompromisszumot kötni valamiben, mert olyan nincs, hogy tökéletes, és minél inkább az almát majmolják a gyártók, sajnos annál inkább az van, hogy egyre kevesebb a választási lehetőség és egyre inkább ránk húznak egy sémát, hogy ne kelljen 1000 felé fejleszteni.

  • kelly416

    veterán

    válasz s4tch #139 üzenetére

    Rakj pár szem homokot egy üveglapra, dörzsöld meg az ujjaddal és nézd meg az üveget utána. Aztán kenj fel egy adag nanomicsodát az üvegre, "kezeld" le homokkal ugyanúgy, és nézd meg. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, de volna rá egy kisebb összegem, hogy közel ugyanolyan karcos lesz, mint nanovalami nélkül. :(

    Abban meg nem kételkedem, hogy ha valakinek valami homokszemféle vagy nagyobb porszem oda kerül és a két felület közé szorul szétnyitáskor, akkor az nyomot hagy. Ez sajnos bármikor előfordulhat.

Új hozzászólás Aktív témák