Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz Ance #1296 üzenetére

    Az igazság az, hogy a nagy utána olvasásban teljesen megörültem ennek a kis programnak. Mindenhol azt írták tökéletesen működik.
    Annyira beleéltem magam abba, hogy minden tökéletes lesz, nem figyeltem fel tudatalatt a figyelmeztető jelekre. Maga a programkészítő is írta, hogy a Miui 9..... verzióknál valami nem működik, de írt egy gyors javítást és kiadta az 5.0-ás változatot. Arra sem figyeltem fel, vagy nem akartam észrevenni mert szerettem volna minél előbb Eu stabil rommal használni a telefont, hogy míg a leírásokban és a videókban mindig felajánlotta az Eu stabil és developer romokat is most nekem nem, sőt a videókban tényleg végig csinálta az egész folyamatot, a bootloader kinyitásától a TWRP telepítésén át az Eus romok telepítéséig, és ezeket maga a program töltötte le sorban. Nekem meg mindent úgy kellett betallóznom. Már ennek gyanúsnak kellett volna lennie.
    Most, hogy már kicsit lenyugodtam végre, sorban jövök rá mit és hol rontottam el. Egyáltalán nem kellett volna folytatni amikor nem azt csinálta amiről előtte olvastam és néztem videókat.
    De úgy néz ki látszik az alagút vége, még ha 10km-ről egy gyufaszálnyi fény is. Nekem a legnagyobb bajom, hogy nem tudok angolul és így elég nehéz haladni a fény felé.

Új hozzászólás Aktív témák