Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Gratulálok a cikk írójának, minőségi, példaértékű írás lett!

    Én s8-cat csereltem le erre a készülékre, és ahogyan itt korábban egy note 8 tulajdonos írta, nem egy kategória...sokkal jobbra értékelem a xiaomi-t, mint a samsungot.
    Egy lapon nem lehet említeni a rendszer smooth, és azonnali viselkedését a samsungéval.
    (S8 előtt i7 plus-ot használtam, és azt mondom, hogy első olyan androidos mobilom, ami minimum hozza azt a sima, laggmentes működést, mint az ios.)
    Mikor még egyszerre használtam az s8-cat és a mi mix 2-őt azonnal előjött a xiaomi előnye.
    A közös használatkor készítettem egyszerre, ugyanazon helyen és időben fotókat, abszolute érintetlen, automata beállításokkal, de szinte elenyésző a különbség a fotók között. Szóval az új romokban lévő camera szofttal igen is felemelkedett a készülék a legnagyobbak közé.
    (A képeket lásd a topikban.)
    Az akkumulátorról szintén nagyon, nagyon jókat tudok mondani, kb. 2x-es üzemidőt tud az s8-nál, 8 órát meghaladó SOT -ot tud a telefon.

    Én jelen pillanatban nem cserelném semmi másra!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák