Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz azbest #8347 üzenetére

    "9es nagy frissítés körül ... "
    Kopnak az emlékek, - főleg 2 év kihagyás után - de én mégis szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy 8-as alatt sz@r volt (vagyis csak olvasni lehetett az boxra dugott adathordozót) és a 9-essel tették rendbe. Aztán még jött egy vagy két update a 9-esre, amit még én is a megjelenés pillanatában feltettem. Egyikkel sem volt ilyen gond. Aztán jött a kihagyás, és most mikor bekapcsoltam, jelzett ...
    Szóval szvsz. 99%, hogy ez az utóbbi a felelős. A pendrive-on egyébként úgy emlékszem NTFS filesystem van, de majd megnézem, ill. kipróbálom még extFS-el, hátha ...
    Te, mivel próbáltad (pendrive / HDD, fájlrendszer)?

    #8348 dioka7
    " ... régi 720p-s plazma tv-m (...) inkább csak háttér zajnak kellene ... "
    Arra tökéletes lesz. :K

    " ... egy kollégámnak van valami androidos tv okosítója ... "
    A legtöbb ilyen TV-okosítón "telefonos" Android rendszer fut. Vagyis érintésre ill. ez esetben egér használatra vannak optimalizálva. Általában feltesznek rájuk egy olyan launcher-t, amiben lehet a jobbra-balra, fel-le irányokkal mozogni, de az a bizonyos bili akkor borul ki, mikor pl. a HBO GO-t szeretnéd beüzemelni. Arra ugyanis csak a telefonosat fogod tudni feltenni. Azon viszont "légegér nélkül" meg leszel lőve (ill. vele is, mert azért annyira nem kényelmes vele "hadonászni"). Szóval szerintem TV okosításhoz Android TV-s rendszerű boxot érdemes nézni (hacsak nem, CoreELEC-et akar használni az ember, de az már egy másik történt...)

Új hozzászólás Aktív témák