Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    szert tettem én is egy ilyen band 6-ra ünnepek alatt... nekem ez az alvásellenőrző a legérdekesebb benne :) ...meg általában lerakom rezgőn valahol a telefont a lakásban/zsebben és nem veszem észre a hívást, ezen pedig villog azonnal és némíthatom 1 gyors mozdulattal akár vezetés közben is ...hasznos jószág, de minden figyelőt bekapcsolva rajta tényleg 4-5 nap alatt leeszi az akkut (asszony band4-e bírja vagy 2 hétig)

    érdekes, mert alapjáraton 40% körülre pontozgatja az 5-6 órás alvásaim, a szilveszterit 17%-ra... volt azért eddig 2 kiemelkedőbb

    nap közben elfogyasztott kb 2 deci vodka meg 10-12 doboz sör után: (az az ébrenlét is valós, mert tényleg kimentem csövelni az éjszaka közepén)

    tegnap este meg nem voltam jól, erőm elfogyott, fejem szét akart szakadni és 2 fájdalomcsillapító után filmnézés közben elnyomott az álom:

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pcnet #203 üzenetére

    nem tudom, nekem mélyalvás 1:00-1:20 közt mozog folyamatosan, egy kivételes nap volt, amikor lement 27 percre... de csak bő 1 hete méregetem, kíváncsi leszek majd 1 hónap múlva az átlagra, amikor már visszaálltam hétköznapokon a fix 5:15-ös kelésre

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák