Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Bagoly01 #1351 üzenetére

    pixelbe gondolkodtam, de 200k sem épp kevés pénz egy szürke importos telefonért ami 64 gigás , és noha eleinte nem lennék vele hátrányban pl egy xr hez képest, az idő mulásáváal igen . pixel2 xlben gondolkodtam, de 1 2 éves használt készülékért megit csak nem akarok pénzt adni.
    Alapvetően nekem sincs bajom az a3al, bár nyilván nem bika hardver, de ha nem hardcore modba tolom akkor bőven fürge.
    meg nálam hibátlan a pie.
    Jelenleg már nálam eléggé át alakult a felhasználási szokás, már nem igazán az új rendszerek próbálása vezérel, hanem a minnél zökkenő mentesebb használat, minél kevesebb nyűggel., a romolás nélkül.
    Most jelenleg már úgy érzem ha van egy normális telefon, normális rendszerrel és támogátással akkor lazán 2 évet birna már, még lehet többet is .

    [ Szerkesztve ]

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Bagoly01 #1351 üzenetére

    Nekem csak 2 bajom volt vele: sokáig késett a droid 10 és az első 10-essel nagyon merült a telefon egy bug miatt. Ezeket leszámítva azóta is elégedett vagyok, de persze ma lehet már mást vennék (miuis xiaomit? :F ). A pixelekkel 4 gondom van:

    - drága és mivel nem vagyok mobilbuzi csak egy használati tárgy számomra, elvárom, hogy minél olcsóbban tudja azt amire szükségem van
    - az a vastag gyászkeret zavar
    - köv. telómon azt akarom legyen uwa, wide és teleoptika is
    - eddig majdnem minden pixel küzdött valamilyen hardveres problémával, kijelző hibák, brutálisan karcolódó hátlap stb, már nem tudom követni, van köztük olyan, ami hibátlan? ;]

    Az iphone meg... drága és ma már nem érzem azt az iphone mobiloknál mint régen, hogy epítési minőségben meg egyebekben többet nyújtana, mint a többiek, sőt!, élőben a sokkal olcsóbb A3 is egy minőségibb, összeszedettebb, modernebb telónak tűnik mellette, ami gáz, mert az iphone 4-5x-ös áron megy. Iphone-on nem tetszik a vastag keret, a vaskos notch, az, hogy hiába 6", mivel szélesebb az A3-nál, olyan kézbevenni, mint egy note 8-at, sőt, még annál is nagyobbnak érződik, mert az iphone a szélei fele nem vékonyodik el, ezért vastagabbnak is tűnik. Ez a szélek fele vékonyítás amúgy marha jó trükk, a haverom mi 9 SE telója is vastagabbnak érződik az A3-nál, pedig az elvileg vékonyabb.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák