Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    Üdv,
    napokon keresztül belépek a klubba (pontosabban ajándékba adom, de előtte jól be akarom állítani). Előzetesen lenne pár kérdésem.
    - A vele adott tok használható?
    - Ebay-ről (EU raktárból) már rendeltem üvegfóliát, de ameddig ideér, jó lenne használni. Van rajta valami ideiglenes védőfólia?
    - MIUI-ról jövök, ott sok minden app alapból adott. Nincs összehasonlítási alapom...de van valami ajánlott lista (általános must have appok), amit érdemes első körben telepíteni? Tudom, sokminden egyedi preferencia kérdése, de mégis...
    - Vannak javasolt rendszer beállítások, amiket első használat előtt érdemes beállítani?
    - Javasolt időnként újraindítani, gyorsítótárat törölni, futó alkalmazásokat memóriából kilőni? (Ez utóbbiakat MIUI-n gyakran automatikusan megcsinálta a rendszer)
    Amúgy a váltás egy Redmi 4A-ról lesz, már nagyon lassú. Az szintén 720p-s felbontású, a tulajt szerintem nem fogja zavarni. A MIUI millió beállításaiban elveszett, nem is foglalkozott vele, így azért lett Android One-os készülék, mert azt olvastam, egyszerűbbek a beállítási lehetőségek (na meg az Alza akciója miatt) :DDD . Bízom benne, hogy jól döntöttem.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák