Új hozzászólás Aktív témák

  • Pfiucska

    aktív tag

    Sziasztok

    Szeretnem roviden osszefoglalni az elmult par napom tapasztalatait az A3-mal kapcsolatban a leendo vasarloknak.

    Kezdesnek megemlitenem, hogy Redmi Note 4-rol valtottam az A3-ra.

    Meretek gyakorlatilag nem valtoztak, kicsit keskenyebb az A3, kenyelmes fogni es jo tapintasu a keszulek.

    A miui-val nekem nem volt semmi bajom de tetszik ez a tiszta droid, bizom benne, hogy minel hamarabb jonni fog a 10-es. Gyors es jol hasznalhato a rendszer, nem tapasztaltam laggokat ami a note 4-rol mar nem teljesen volt elmondhato.

    A kijelzon a pixeleket szerintem tenyleg lehet latni atlag user szemmel is de csak akkor ha kozelrol es szant szandekkal kezdem el vizslatni, mas esetben nem zavaro szerintem.

    Fenyerovel nincs problema, jo alacsonyra is lelehet allitani ha sotetben vagyunk, a szabadban pedig jól látható magasabb fenyerovel, persze majd nyaron kiderul, hogy milyen.

    Kamerarol nem nagyon tudok nyilatkozni meg, atlagos kepeket lő szerintem, semmi extra. A tobbek altal ajanlott Gcamot nem probaltam meg.

    Üzemidovel en megvagyok elegedve, akksi kimelo nelkul, atlagban 50-60%-os fenyeron, 8 ora kepernyoidot bir kb. Tegnap 6,5 ora kijelzoido volt, 5,5 ora spotival meg 1,5-2 ora wazevel es volt benne meg 25%. Ezzel mar ki lehet birni egy napot toltes nelkul ( tudom, sokat hasznalom. )

    En itthon vettem 60k-ert egy fekete/atlatszo tokkal, 3munkanap volt mire idert. Azt gondolom ennyi penzert ez egy teljesen jo telefon akinek fontos a jo uzemido, szeretne pure androidot es nem akarja centirol nezegetni a kijelzot :D

    iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

Új hozzászólás Aktív témák