Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 13128814

    tag

    Sziasztok!

    Nexus 5X-ről kell muszájból váltanom mert a Nexus 4 kicsit összetört a családban, és hirtelen kellett egy beugró helyette. Úgyhogy elkezdtem Nexus pótlékot keresni, és eddig ez volna a legszimpatikusabb jelölt, mert:

    - majdnem ugyanakkora, mint az N5X
    - a számomra brutálisnak ható 4000mAh-s telep (szeretem a Nexus szériát, de az üzemidő gyenge volt, ez tény)
    - stock droid!
    - 2 sim-es

    Ellenben olvastam itt is, illetve nemzetközi fórumokon két aggályos dolgot:

    - a közelségérzékelő szenszor képes butaságokra telefonálás közben - mikor zárolva kéne lennie a kijelzőnek simán le lehet tenni véletlen
    - az üveg nem GG, nagyon durván karcolódik

    Ezeket megtudjátok erősíteni vagy cáfolni? Tényleg nem tudom már, mert 2 hete napi sok órát olvasok már telefontezsteket, nézem a YT-t (már indiai videókat is simán megértek! :D), de minél többet járok utána, annál jobban nem tudom mi legyen. A teljesség igénye nélkül ezeket is néztem már:

    Xiaomi MI 8 lite -> Xiaomi MI A2 -> Xiaomi MI A2 lite -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Xiaomi Redmi Note 5 -> Xiaomi Redmi 6 -> Sony Xperia XZ2 compact -> Nokia 7 -> Nokia 7 plus -> Huawei P20 lite -> Honor 10 stb. (tudom, nagy a szórás az árakban, nem az a fő tényező, egyszerűen eddig mindent összevetve ez a legszimpatikusabb idáig.)

    De vagy túl nagyok, vagy az akksi a szűkkeresztmetszet, vagy csúnyák, stb. :)

    Szóval, milyen ez a telefon a napi használat során? Megbántátok? Másikat vennétek?

    Köszönöm a segítségeteket!

  • 13128814

    tag

    válasz Dr.NX #1221 üzenetére

    Köszi, pont ma akartam menni a Lurdyba megvenni, de akkor el is dőlt, hogy honnan veszem. Az a 10-es difi pont egy SD kártya.

    Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát a korábbi kérdésemre!

    Most már nincs más hátra, csak várni a költséghatékony Nexust, és reménykedni, hogy idén megkapom. :)

Új hozzászólás Aktív témák