Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz kelly416 #46 üzenetére

    Én ezt nem tapasztaltam.
    Jelenleg egy Redmi Note 4Xem van, kínai béta 10.x miuival. Előtte egy Redmi Note2-m volt, miui7/8al. Amikor lett miui9, akkor lett nekem a 4x, konkrétan amiatt. A 8as miui-n volt, hogy felfelé el kellett húzni az alkalmazásváltóban az appot, és akkor nem zárta be automatikusan a rendszer, egyébként az eléggé aggresszíven optimalizálta a nem használt appokat. A sajátjai mellett nem nagyon maradt meg semmi a memóriában, csak max 30 percig. Leszámítva az user által ily módon egedetteket.
    A kilences rendszernél ez a jelenség kicsit változott, ott már a rendszer hagyta, hogy többminden mehessen a háttérben, ez lehet, a visszajelzések végett volt. A 10.x miui meg most éppen a kínai béta, ebben minden huncutság van, de a karkötőmmel (MiBand2) eddig nem volt sosem gondja. A MiFit app állandóan fut, és jelzi, mi a baja. Most épp az, hogy 2 hete nem töltöttem a karperecem. :) Hiába na, nem egy öltönyóra.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák