Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Breki #401 üzenetére

    Nekem eddig egy gcam sem működött. :D Az utóbbi meg főleg, mert Android 9+. :D

    ツ Headphones on - World off

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Breki #401 üzenetére

    Például ott vannak az újabb iPhone modellekben a sztereó hangszórók, vagy a Taptic Engine. Nem mellesleg a csatlakozó megszüntetésének köszönhetően (is) kaptak IP67-es minősítést az újabb készülékek.

    Ezeket jack-kel megoldotta a Samsung, taptic engine helyett 32bites Quad DAC-al meg az LG. Lehet öreg a technológia de hogy felesleges lenne azt kétlem. Tölteni tudod a készüléket amikor be van dugva az átalakító a type C-be? Tudom tudom ez is réteg igény, meg a zenehallgatás is :) Blőd magyarázat az Apple részéről, és amint látható még a mai csúcskategóriában is van helye a jack csatinak attól függetlenül, hogy az Apple 3 éve száműzte, csak olyan sikeresen bemagyarázzák, hogy nem kell hogy a többség benyalja, na ez a marketing ereje. Ennyi erővel szedjék le egyből a type c csatit is mert van vezeték nélküli töltés is kifejlesztve már vagy 10 éve ha nem több, és már 100 éve is a vezeték nélküliségre hajazott Tesla (bár gyanítom idáig is el fogunk jutni). Gondolom ezt is remek ötletnek tartanák sokan ha elég sok logikusnak tűnő ám egyértelműen kényelmetlen megoldást eredményező magyarázattal tarkítanák a dolgot.
    Na tegyünk pontot a dolog végére, te is meg én is máshogy látjuk a dolgokat. Szokható a hiánya, mint mindent meg lehet szokni, de én egyelőre a kényelmet választom, ha rákényszerülök akkor majd veszek olyan telót amin nincs. A noccsal is ez volt, 1 darab értelmes ár-érték arányú készüléket találtam ami noccsos így hát félre tettem az utálatom és megvettem. Barom idióta megoldás de hát mivel ezt erőltetik ez van. Ezzel is ez lesz sajnos.

    De hogy témába is vágjak, tudsz esetleg Gcam-mal készült fotót megosztani, ha akad akkor estit is. Kíváncsi vagyok milyen hatásfokkal dolgozik a szoftver az A2-nél mert eddig úgy rémlik csak a gyári app-pal készült képeket láttam.

Új hozzászólás Aktív témák