Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhi113

    csendes tag

    Sziasztok
    Adott egy 2018-ban újonnan vásárolt A2 lite akkor vettem bele újonnan egy 64 GB Kingston memória kártyát minden hibátlanul működött pár nappal ezelőttig. Fényképezéskor kiírta hogy nem tudja elmenteni a képet mert kevés a hely a memo kártyán. A tárhely menübe lépve már azzal fogadott hogy a memo kártyát formázni kell. Kivettem a telefonból bedugtam laptopba de ott sem volt jobb a helyzet a windows is prüszkölt rajta hogy sérült és javítsam ki elindítottam a wines javítást de nemtudta kijavítani a hibát. Win fájl kezelővel láttam a mappákat amik a kártyán voltak de minden üres volt. EASEUS data recoveryvel próbáltam visszanyerni az adatokat de nem sikerült. Aztán visszatettem a telóba és megkettőzte a kártyákat de mégsem érem el. A csavar a történetbe hogy be volt kapcsolva Google fotó mentés de csak 2018-2021 közötti képek vannak fent. A telefonon látszódnak 2022 08 04-ig a képek de nemtudok velük semmit csinálni se törölni, se áthelyezni, se menteni, se feltölteni felhőbe.
    A kérdésem az lenne hogy hozzá lehet e férni valahogy ezekhez a semmiben lebegő képekhez?

Új hozzászólás Aktív témák