Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz tomboy0013 #383 üzenetére

    , tele van a facebook A2 lite tulajok sirámaival ezt írtam tehát lite tulajok panaszkodnak, szerencsére nálam nincs, ha lenne hibaként rónám fel, hogy nem kikapcsolható, fenének se kell

    átalakítók tök olcsók hat darabot rendeltem, minden füleshez, jobb is szebb is és lesz hi dac majd benne ami most jön a magyarázatot pedig nem én mondtam hanem idéztem az Apple főmérnökét vagy ki nem is tudom pontosan

    De beállítom pozitív dolognak mert nekem nem hiányzik, max akkor hiányozna, ha töltés közben szeretnék zenét hallgatni, de erre is van egyszerű megoldás.Tök felesleges az érte való nyavajgás

    Maradjunk abban, hogy ezt nálad és persze nálam hozzáértőbb ember mondta, szóval inkább az ő szavait fogadnám el, ha megengeded.

    Gesztusoknál ezekről beszélünk.



    Az alkalmazásváltót a kijelző felső részéről az alsó szél felé húzva érheted el. A lefelé húzás során enged fel az ujjad, hogy láthasd a legutolsó megnyitott alkalmazásokat.
    Oldalak közötti váltás: Az előző oldalra váltáshoz csak húzd a kijelző bal, vagy jobb szélétől az ujjad. vagy a jobb szélétől a képernyőn.
    Visszatérés a Főképernyőre: csúsztasd fel az ujjad a képernyő aljától. Ezt korábban a Home gomb megnyomásával érhetted el.

    De bővebben nem mennék bele, mert úgyis jön az, hogy alapból nincs benne és jön az alkalmazás és launcher fikázás amibe nincs kedvem belemenni.

    Nekem ez nem létfontosságú csak egyik launcheremben kipróbáltam ilyesmiket beállíthatóak-e, de nem kívánom szétoffolni a témát ezzel.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák