Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz Atomgeszi #243 üzenetére

    Többfélét is olvastam a Mi 9 széria AOD-iről, vki szerint minden értesítést mutat kivéve Viber, sokak szerint csak a gyári dolgokat (hívás, sms, gmail, FB+Messenger). Persze attól is függhet, h Global, v. EEA, meg még mittomén milyen sw van az adott telón. Jó lenne, ha a mindenkori Global nem lenne ennyire lemaradva... :F
    Biztosan csak vmi bug, h a M9 Lite-on csupán a gmailt.

    Még vmit hagy kérdezzek. Próbáltam összeszedni, hogy mi minden kell adott app működőképes pusch notification-jéhez MIUI-ban (hogy pl. lezárt képernyőnél is problémamentes legyen).
    Hiányzik vmi a listáról? ;]
    - akkukímélés kikapcsolása
    - "adatforgalom kikapcsolás képernyőzár használatakor" - soha
    - egyesével végignézni minden érintett alkalmazásnál, hogy ne legyen korlátozva az akkuhasználat, viszont legyen engedélyezve az automatikus indulás, a mobilnet és a wifi használata is, ill. az értesítések is
    - alkalmazásváltóban zárolni a lakattal az érintett alkalmazásokat
    (utóbbit ha jól értem akkor minden mobil újraindításnál meg kell újra lépni :F)
    +1 kérdés: állítólag érdemes átállítani a preferált hálózattípust LTE/WCDMA-ra, hogy a kínában használatos frekvenciákat ne keresse a telefon, ami jótékony hatással van a merülésre (ha jól értem, ezt is minden újraindításnál meg kell tenni :F)

    @icezozo: mivel RGB, így nyilván színes. :DDD Meg a tesztek szerint is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák