Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fzoli86 #1153 üzenetére

    Hidd el van elég tapasztalatom e téren 100.feletti GT üveg felrakáson vagyok túl!

    Ha azt mondom hogy FULL GLUE akkor hidd el hogy teljes felület, nem a fekete keret ragad(és a középső rétegek között van a fekete színezés nem az alsón), ha olyan lett volna be se linkelem és fel se teszem a telóra, volt már jó pár korábbi telómnál ilyen TG üveg van itthon vagy 20-30.db ilyen de olyan okádék TG-t nem teszek fel ami szivárványosodik és még pöttyös is tőle a kijelző képe!

    Én ha veszek egy új telót, rendelek hozzá kb 10.féle TG.t és vagy 6-8.féle tokot, persze ezeket nem tudom el koptatni az alatt a kb ~1.év alatt amég használni szoktam egy telót, így mindegyik korábbi telómból maradnak GT-k és tokok is!

    De sajnos másképp nem tudod megtalálni a tökéletes Tokot és TG-t csak így ha veszel jópár félét, és tudsz válogatni közötte hogy melyik a tökéletes!

    így a Mi9Lite hoz is rendeltem 9.féle TG.t és 6.tokot, meg a fő telómhoz a Mi9T Pro hoz is, érkezett tegnap 6.db tok és 8.db TG üveg és még jön mind 2 telóhoz TG és tok is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák