Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    Topikgazda

    válasz Atomgeszi #2291 üzenetére

    "Sok embert olvasok facebookon is, hogy "Küldjétek el az új számotokat, mert új telóm van". Holott már google fiókba szerintem lassan 10 éve lehet menteni telefonszámot. És ez csak két kattintás, hogy oda mentse és saját magad szívatásától óvod meg magad későbbiekben."

    Ha tudnád mennyien nem foglalkoznak a mentéssel... 6 évig dolgoztam telefon szervizben, tudnék mesélni holnap éjfélig, hogy a gyerek megrágta, wc-be esett, rászart a tehén, kitörlődött magától, nagy buli volt éjjel... kellenének SOS-ben a telefonszámok, SMS-ek, gyerek baba kori képei. És sokan nem azért nem mentenek, mert fogalmuk sincs hogyan kell, hanem mert amikor pl mondom családon belül is, hogy ott a felhő, hogy ő oda persze hogy ellopják... És az ilyennek nem magyarázod meg, hogyha elhagyja a telót vagy ellopják akkor is kikerülnek az adatok még rosszabb helyekre is akár. (Apropó, na ez egy külön sztori, hogy úgy adnak le sokan telefont javításra, hogy minden védelem nélkül, benne minden személyes adat, bankkártya beállítva, jegyzet stb stb stb) Szóval az univerzum és az emberi hülyeség végtelen, de az univerzum még nem biztos...

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

  • Sabber

    aktív tag

    válasz Atomgeszi #2291 üzenetére

    szóval, megnyitottam úgy ahogy kell, utána megpróbáltam futtatni a bl nyitó programot ami fekete felvillanó képernyővel lefutott de semmi nem jelent meg, hogy mennyi idő van még a nyitásig, illetve egyeltalán semmi nem történt, ez kb 10 napja volt, ott felidegelt, hogy még ezt se látom amit bárki más, ezért azóta leszarom...
    most azt tervezem, hogy megvárom a 11es miuit és azt teszem fel xiaomi romból.
    kb mikorra várható belőle normális verzió?
    a gombfunkciók pedig pont ugyan úgy néznek ki mint nálad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák