Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz ΞΔGLΞ #1626 üzenetére

    Nézd, én ezekből gondolom, hogy ez csak szoftveres balfaszság. Amikor megjelent a Mix2S(azt hiszem S) a videó hangja egy hányadék volt. Kiadtak rá egy szoftverfrissítést, egyből jó lett.

    Mi8 megjelent, hányadék hang. Frissítések után egyre jobban javult. Mostanra meg még mindig jobb.
    [link] Oda raktam időben, ahol Mi9 nél kezdődik utána átrakja Mi8ra a hangot.

    Ez szerintem fixen szoftveres gond. Nem akarom elhinni, hogy ne raktak volna bele legalább ugyanolyan mikrofont de inkább jobbat, mint a Mi8-ba. Egy aktuális csúcsba érted.
    Plusz itt vannak a Magisk Audio Bitrate növelő

    Eszdmann video patche - A range of 100-37000 ISO
    - Max exposure 320+ seconds
    - Improvements to quad bayer
    - Sound 960 kbit / s, sampling 44100Hz
    - Stable frame rate for 4k 30-60fps Stock camera
    (ONLY FOR 9.7.19)

    Ahol szintén felhúzta a bitrátát. Csak lehet értelme szoftveresen javítani. De ez ilyen tipikus kínai balfasság. Egyszerűen nem hallják szerintem. Hány olyan embert ismerek akinél üvölt a 990Ft-os fülhallgató a buszon, és egy okádék hangja van. Egyszerűen nem hallják az emberek, nem érdekli őket. Kínaiaknál meg amúgy is fos a hang. OP7Pronál mondjuk meg P30-nál jó, de szerintem azt sem maguk miatt, hanem, mert volt egy hülye aki szólt, hogy ti barmok ez ide kevés lesz. Ezen kéne túljutnia Xiaominak is, azon kívül, hogy normális logisztikát alkalmazzon a hivatalos partnereknek, meg megfogadni a cseszett c.mi.com-on levő threadeknek.

    De hát ez van. Jelenleg ennyi pénzért nincs jobb telefon. Ezt ők is tudják.
    OP7Pro kiesik - nincs vezetéknélküli töltés, bazári nagy.
    P30 Pro. Az életben nem adnék telefonért annyit, plusz a képeknél ott is ugyanúgy mókolni kell a színekkel meg mindennel. Egyedül a zoom tetszik, de max 3x használnám a strandon lefényképezni 150 méterre levő tangabikinis csajt. Valószínűleg. Szóval ez van. :(
    Samsungokról nem is beszélve, ott is van elég sok minden ami nem tetszik a rendszerben, és az utóbbi 2 évi telefonok nagy része szerintem kamerában ugyanott van.
    Ezek a dxomarkos képek egy vicc szerintem. Pixel 4 kijön szerintem tarolni fog. De az megint kiesik, mert kicsi az akksi és amúgy sem tetszik a stock droid. Nem lesz ultraszéles lencse sem. Vezeték nélküli töltés is kérdéses és lesz vagy 350 ezer biztos.
    Akkor inkább fényképezek RAW-ban manual vagy open camerával és lightroomban beállítom a színeket osztán kész.

    Bár már én is leírtam a véleményem a kameráról, hogy alapból felül méri a fényt, kéziben lejjebb kell venni mindig. De szerintem, ha valaki alapvető fotós képességekkel rendelkezik, akkor tud ezzel a készülékkel is, akár stock, akár gcammal jó képet csinálni.

    Mondjuk én könnyen beszélek. 5 éve xiaomim van és ugyanazok a betegségei a kamerának, mint akkor. Mi4c-vel és Mi5-el is már olyan képeket csináltam, hogy sokan el se hitték. Pedig lehet, csak rá kell szánni pár délutánt és kimenni gyakorolni. Főleg, ha valaki emiatt vesz telefont. Nem mondom, hogy az iphone click and see képei ezerszer jobbak, de halandó is képes elérni telefonnal legalább azt a szintet. Mert láttam már fos képet i8Plus volt barátnőm telefonjától is, de láttam nagyon nagyon jó képet is. Ahogy az iphone SE is itt egy csomóan a fototrenden tudnak jó képet lőni, de pl. instamessengersnapchethuszár volt barátnőm hányadék képeket csinált. Szóval ehhez valami érzék is kell, és alapvető fénytan ismeretek, hogy mit mikor milyen szögből, mekkora fényméréssel csináljunk.

Új hozzászólás Aktív témák