Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz TFSi #1179 üzenetére

    Vegyél oneplus 7 pro-t, legalább amögött nem idióta balfékek vannak. Az MI9 készülék összeszerelése elsőosztályú, szinte minden, ami hardveres az csúcs kijelzőtől az utolsó kis biszbaszig tényleg és mint írtam eszméletlen jól összerakva, de ez semmit nem ér, ha a rajta lévő OS egy kalap fos. Már sok éve "kinőttem" abból, hogy romolgassak, hogy egy tetves telefon jól tudjon működni 2019-ben. Ha nincs semmi gondja, akkor ez az egyik legjobb árértékarányú bivalyerős flagsip, de ez mintha direkt elcsesznék ezek az okostónik. Vagy tényleg ennyire hülyék hozzá, illetve főleg azért van, mert már annyi készülékük van a piacon, hogy "assetudjákmitkódolnakösszevissza"... :DDD

    Amíg a 26 rajta volt, végig dicsértem, védtem a készüléket, holott meg más szidta, mint a bokrot, nálam az volt tökéletes, amióta jöttek a frissítések és amit a legjobban nem értek -, hogy egy idő után- valakinél jó jobb lesz, megjavul másnál meg ami eddig jó volt, ott elbaszódik, hát hogy a csába működhet valami így?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák