Új hozzászólás Aktív témák

  • #Dániel

    tag

    válasz ΞΔGLΞ #455 üzenetére

    Végig olvastam a lemaradásom, és megnéztem alaposan a képeket is, a #477-es Mi8 vs Mi9 összehasonlítást is.

    Teljesen szubjektív ez az egész, de egyre jobban kezdem azt hinni, hogy Mi9 kamerája egy igazán rosszul optimalizált nagy nulla. Nem vagyok fotográfus, de van szemem. És ugye itt jön igazán az, hogy kinek mi a szép. Nagyon jó példa most a Mi8 fotói, amik ugye egyértelműen sokkal jobbak. Hagyjuk a Mi9 kamera appját. Mondjuk nagyon szívesen megnézném mit tud ugyan ez, egy xiaomi.eu - ban. A fenti fotók, amik különböző appal lettek lőve, mindegyik ugyan azt mutatja, kivéve a GCam. Azért ez érdekes. Mindegyik világos, a GCam sötétebb. Felhős volt az idő, azt látni, illetve kontrasztosabb is a többitől, ami szerintem a valóságot tükrözi színekben is. Szét zoom-oltam az összeset.

    #457

    Hát persze, pont ezt írnám fentebb, csak lehet túl burkoltan, bár nem szokásom kerülgetni a dolgokat. Mindegy a felbontóképesség, a lencse a lényeg, itt 3 kamera van, különböző paraméterekkel, és úgy dolgozik mögötte a szoftver hogy az valami botrányos.

Új hozzászólás Aktív témák