Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz janeszgol #24 üzenetére

    Jah mert az ország 90%-ban csak voda 800 mhz LTE van semmi más.....

    Ez olyan mint az NFC. Az emberek 10%-nak fontos, a többieknek rohadtul mindegy. Akinek létszükséglet hogy bivalybasznádon is legyen LTE-je az majd vesz másik telefont. Nem kell 500 embernek állandóan ezen picsogni. A voda kb az előfizetők 25%-át birtokolja, ebből szerintem ha a fele 4G-zik akkor sokat mondok. Ebből hányan laknak olyan helyen ahol nincs 3G csak 800 Mhz LTE?

    Mondjuk kicsit furcsállom, hogy nem karcálló a kijelző még elméletileg sem. Amikor a Redmi 1 is gorilla glassal jött akkor pont az annál jóval feljebb pozícionált 4c jönne bármilyen védelem nélkül? Persze elképzelhető, de akkor is fura.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Csak azért jegyeztem meg a dolgot, mert újabban ez a vesszőpariba minden kínai modell esetén, és kb olyan mintha az emberek 90%-a vodás lenne aki LTE-re éhezik.
    Pedig valójában nem így van, durva becsléssel 10%-át érinti a dolog az összes mobilelőfizetőnek, és ez pár évig nem fog változni mivel még csak most kötött stratégiai megállapodást a két T-s hogy akkor fejlesztik a 800 MHz-es hálózatot. Plusz ugye kb idén kezdtek leszivárogni a normál előfizetésekbe a 4G-s csomagok, de legtöbbször még most is vaskos felárat kérnek el érte. Plusz ugye eleve a 800 MHz olyan helyeken van ahol kevés az előfizető oszlik el nagy területen ergo a faluvidék, vagy szórványtelepüléses környékek.

    Persze megértem, hogy ez valakinek hiányzik, de már unalmas állandóan ezt látni, hogy a HSZ-ek fele erről szól, hogy jajj nincs B20....

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák