Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Victoryus94 #35 üzenetére

    Tudtommal csak a Pro lesz az. :( Napról napra követem a telefont, mert tökéletes lenne sok embernek, ahogy nekem is. Én is a Zoom-ra pályázom, ettől függetlenül ez az első telefon, ahol nem díszlencse a makro, mivel 5 MP-es, és bitang képeket csinál. Természetesen jogos, a makro felesleges, mert ha a főkamerát távolabb viszem, belezoomolok, hasonló jobb az eredmény a legtöbb esetben, illetve a zoom kamerát életben sokkal gyakrabban használja az ember (sokszor ha nem látok el valahova szemüvegesként, akkor odanagyítok :DDD ).

    Már YT-os bemutató alatt is megfogalmaztam, a Mi 10 Pro-ban láttam a Mate-m utódját, de ennyiért egy afféle erődemonstráció, mert nagyon ott van, aláírom, de a K30 Pro / Pro Zoom lesz az alternatívája fél / háromnegyed áron.
    Nincs kameralyuk (sem), van jack, picivel nagyobb aksi, lapos a kijelző <-> nincs sztereo, nincs Qi, lassabb 10 perccel kb. a töltés és 50 helyett, csak 30x zoom.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák