Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz freeknight #53 üzenetére

    Redmi, Poco :)

    Ez termékstratégia része volt, hogy Mi fentebb került.

    Azért szép remény a Realme, de ott még a kamerával vannak minőségi gondok, ha pár tesztet elolvasol.

    És azt is nézzük, hogy nem mindenki veszi a csúcskészülékeket. Egy drága modell miatt kuka az egész gyártó? Érdekes :)

    Magyarán amelyik gyártó drágán adja a telefonjait, az kuka? Fura, de ki az első 3?

    Nekem drága, de nem kukáztam a gyártót. Inkább megnézem, hogy mi az oka, netán jobb a kamera, többet kínál-e?

    Ha nem felel meg, még mindig ott van a Redmi széria, illetve az emlegetett Poco. Házon belül kapom meg azt, amit szeretnék.

    Szimpatikus a Realme is, de egy ilyen szerencsétlen névválasztás után én annyira nem szimpatizálok velük.

    Aki eddig nem vett Xiaomi-t, ezután sem fog. Aki eddig nem vett 300 ezer forintért telefont ezután sem fog, aki 200-ért nem vett ezután sem fog.

    Olyan nagy változás nem történik a piacon. Aki elégedett a mostani telefonjával nem biztos, hogy cserélgetni fogja.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák