Új hozzászólás Aktív témák

  • bogiboy

    csendes tag

    Sziasztok!

    NFC problémám lenne.
    [[A rendszer progik: MIUI Global 12.1.5 Stabil, 12.1.5.0(RJIEUXM); Android 11 RKQ1.200826.002]]

    A Beállítások - Kapcsolat és megosztás – NFC - biztonsági elem helyzetében a HCE és a SIM(most ez van nekem beállítva) pénztárca között mi a különbség? Előnyök, hátrányok?

    A probléma:
    Beállítások - Kapcsolat és megosztás – NFC – Értesítéses fizetések – Fizetéskor alapértelmezett - itt be van állítva nekem 3 tétel: Google Pay, Simple és egy aktív bankkártya. Felső tétel, vagy almenű megnevezés: Nincs megadva

    Alapértelmezett használata almenűt nem tudom értelmezni, segítene nekem valaki?

    A fő probléma: a Fizetéskor alapértelmezett almenűben 3 tétel van jelenleg nekem beállítva
    - és 4.-et nem enged!
    - nem tudok törölni a 3 tétel közül egyet sem, mert nem enged ilyen opciót(én nem találtam)
    - hiába használtam már többször is az „NFC-funkcionalítás helyreállítását”, a telcsi újra indulása után nem változott semmi…

    Van-e megoldása a problémámra, vagy csak a gyári visszaállítás segít nekem, amit a legutolsónak hagynám…

    Köszönöm :DD
    Gábor

    :-)

Új hozzászólás Aktív témák