Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cimp

    senior tag

    válasz mizoli #6194 üzenetére

    Előtte gondoltam a "visszabénázást", és a "visszabénázás" utána nem találtál semmit. Gondolom én.
    De azt még továbbra is tartom, hogy az itt tárgyalt MiUI romok (eu multilang, vagyula) nem valószínű, hogy visszarakták az R8-at. Én a megjelenés óta használom, és eddig mindet fel is raktam (az állítólag visszavont hibásakat is!!) és egyikkel sem tapasztaltam, hogy babrálta volna a cwm-et. Nekem is lett már féltégla a telefonjaimból, nem egyszer. MIND USER-ERROR VOLT!

    Szerintem már az is user-error ha felraksz valamit amiről azt sem tudod micsoda, csak be volt linkelve valamelyik fórumon. Vagy ha 4 feles meg 6 sör után állsz neki rom-olni, vagy ott hagyod míg kimész pisálni, és közben a kétéves gyerek nyomott rajta egy két hangerő le-felt meg pwr-t....
    Ez nem rólad szólt, csak példa a szélsőséges esetekre user-error kategóriában.

    Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

Új hozzászólás Aktív témák