Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    válasz mizoli #19620 üzenetére

    uyganez a véleményem. Igazából nekem gond nemsok van vele, pár, amit még meg kell oldanom:
    -Néha-néha akad a rendszer, nem nagyon, csak észrevehetően
    -Az autostart-ot meg akarom oldani valahogy xposed-on belül (nem akarok már több programot telepíteni a play-ből emiatt), ami fontos, az a tűzfalam, valamint az Opera VPN, mert van egy kis leak bootolásnál
    -init.d support kellene, csak nem merek másik kernel-t flash-elni emiatt (pedig a ZeurionX-et kipróbálnám, csak nem tudom, kompatibilis-e)
    -az audio fx az nekem valamiért nem működik

    ami kifejezetten tetszik benne:
    -baromira tiszta rendszer, nincs benne semmi felesleg, bloatware vagy amit nem használnék (jó kivéve a browser, gallery meg az ilenek, amik cserélve vannak, de már tisztítottam is)
    -permission manager is tetszik, bár állítom, hogy az Xpivacy jobb, csak kár, hogy nem értek hozzá :D

    amúgy írtam is, nekem is össze lett kuszálva pár dolog, szerintem a MIFlash-es műveletemnél, mert nemigazán hiszem, hogy egy 6.0, amit 1.2 giga szűzen, ráfér egy ~680 mb-os partícióra (MIUI MM alpha). Titanium backup nekem is 80 mb szabad helyet mutat, internal sd meg 13.3 giga össz-vissz (ami jó szerintem).
    Nem igaz, hogy nem létezik egy olyan program se, ami normálisan mutatná milyen partíciók vannak és méretezni úgy, mint pl egy Gparted vagy Aomei....

    Másik érdekes dolog, hogy adb-vel tudok kommunikálni a telefonnal, de MTP-vel nem ismeri fel a Windows 10 a telefont, máshogy meg nem tudom megoldani. Sima storage-ként lenne a legjobb csatlakoztatni.

    Szóval a feladat adott :D

    (#19623) vampire17 De, lehet szó volt róla.... Beta fórumon :D :DD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák