Új hozzászólás Aktív témák

  • skylinerold

    tag

    válasz s4tch #469 üzenetére

    Elöljáróban leszögezem semmilyen érdekeltségem nincs a xiaomi webshopnál! Én is körbe néztem a Kínai webshopokban de átszámítva 60-ezerért nem láttam "EREDETI" MI3-t! Hamisítványokat igen! A legolcsóbb 400-dollár köröl volt. Rendelhettem volna onnan is de mire megjön és netán vámolják is biztos 100 fölé ment volna az ára! Így hétfőn megrendeltem kedden már kezembe volt a telefon és nem nekem kell bajlódnom a garanciával ha netán gond van vele. Ez nekem és sok más embernek is megért 10-20-ezer forintot! Hamar el is fogyott az első szállítmány ahogy hallottam. Az átvétel után még felhívtak hogy minden rendben van-e kérek valami segítséget netán. Néhány webshop példát vehetne róluk ahogy a vevőkkel bánnak! Természetesen el tudom képzelni hogy ha újabb modell jelenik esni fog az ára ezt diktálja a piac és a jó üzleti felfogás. Akkor majd 60-ért is lesz eredeti Mi3 biztos!

    Az emberekre néha rámutatott ujjával a szerencse, csak később derült ki néhányuknál, hogy a középső ujja volt...

Új hozzászólás Aktív témák