Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    Értékelés

    Meguntam a várakozást, stabil multiról áttértem multi dev. romra (6.9.22).
    Látható változás, hogy a settings ikonjai mindenhol színesek. Új lehetőségek is vannak (mivel béta), ilyen pl a gyorsikonok "lehúzása" stb stb.... Megjelent a stabilban nem szereplő MIUI Bluetooth, smsxtra, MiDrive és még pár frissített system alkalmazás. Hozzáteszem, nem használom őket. A hangerő állítása sokkal gördülékenyebb, animációja se olyan darabos, mint multin volt, ha a hangerő +/- gombokat sokáig nyomva tartva akarunk ezen változtatni. A Long screenshot nálam nem működik, "current app does not support scrolling screenshot" fogad. Értehtő, sokminden fagyasztva van és sok jogosultság is korlátozott belső appok számára.

    Maga az UX (User experience) számomra sokkal jobb, sokkal gördülékenyebb és szmúszabb ( :DD :DD :DD ). Ezt igazolja a benchmark is. Telepítés előtt minden alkalmazás cahce és ideiglenes fájljait töröltem, a system-ben maradt .log és egyéb felesleges cuccokat eltávolítottam (tombstones, reports, tmp-s, junks és maradék obb-k, libek stb), majd ezt követve ment a flash twrp-ből. Egyből boot után, internetre kapcsolódás nélkül ment az Antutu futtatása. A tesztek ugyanolyan körülmények között zajlottak ugyanazon beállításokat használva, így a kontextust megtartva a viszonyítási alapok releváns információt mutatnak.

    Bocsánat a silány minőségért, nekem kellett összePSezni, ezért ganéj.

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák