Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Mr.C #26000 üzenetére

    Tudtommal semmi encrypt, a nejem biztos nem tud olyat (én se). De a fastboot azt is letolná, nem?

    Furcsa, lassan szart be. Eleinte megkergült és egy wipe cache stb rendbe hozta, aztán lassacskán már a rendszer se töltött be, aztán a recovery se eccercsak. Jelenleg bekapcsol, örökre marad a Mi logó, illetve a powered by android.
    Fastboot indul, töltő tölt, recovery meg ahogy Tomi írta.
    Két hete még beindult a rendszer (részben), mocskos lassan, de csak értesítési sávot lehetett lehúzni, belépni a különböző ikonok (wifi, kékfog stb) beállításaihoz, de a fogaskerékre már semmi beállítás menü nem jött be. Power off menü volt. Már nincs, :DDD reset után rögvest újraindul, csak az online recovery telepítőből tudom kikapcsolni.

    ui.: olvastam, hogy csomó Mi3-mat visszahívtak, mert nem EU szabvány töltő járt hozzájuk (mint ahogy ehhez se, toltak egy átalakítót rá a mocskos hobbitok) és nem megfelelően voltak földelve. Simán lehet, hogy egy vihar hazavágta a töltőn keresztül a cuccost :(((

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák