Új hozzászólás Aktív témák

  • vulnrea

    aktív tag

    Én is szeretnék rendelni majd egy Xiaomi telefont, viszont megjelent az Mi4 ami külsőre jobban bejön, mint az elődje.

    Nekem is az üzletekkel van gondom, valaki a magyar xiaomishop.hu-t ajánlotta, más pedig a xiaomishop.com oldalt, teljesen össze vagyok zavarodva. YouTube-on találtam pár rendelőt aki a .com oldalról rendelt és eredeti a készülék beszéltem velük, így nekem az az oldal szimpatikusabb és kedvezőbb az ár is. Tudom a garanciális ügyintézés nehézkes, de mikor már sokadjára olvasok rossz híreket egy magyar kereskedői oldalról, akkor az már bizonytalansággal tölt el, főleg úgy, hogy tudjuk milyenek a magyar cégek is.. :(((

    Igaz a külföldi oldalról még rosszat nem olvastam, de hogyha valakinek van velük rossz tapasztalata, vagy hallott valamit az elmondhatná, mert a megjelenés után szeretnék venni egy Mi4 készüléket :)

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák