Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keil Walker

    aktív tag

    Tegnap feltettem az RR-t. Eddig működik minden rendesen, tetszik. A home-gombra is be lehet állítani a duplakoppos altatást :). Hétvégére fent hagyom.

    Viszont a felrakása nem volt problémamentes. Twrp-ről átmenetileg átugrottam cwm-re, hogy a particionálós zip-et feltegyem. Aztán visszamentem twrp-re. Örülök, hogy megmaradt a beállított téma , aztán rájöttem, hogy azért, mert a TWRP mappában ott az ui-fájl, ami a témához tartozik. Na mondom, akkor mehetnek a wipe-ok, de ekkor jött a meglepi. Ugye a TWRP-ben mindig swipe-olni kell, hogy megcsinálja az adott feladatot, de itt most csak a csík fele volt a képernyőn, ergo nem tudtam vegighúzni a swipe-ot :Y
    A szívroham kerülgetett, hogy mi lesz most. Semmit nem tudok csinálni recovery-ben.. Aztán feldugtam a gépre, a fájlkezelőben kitöröltem a TWRP-s témát, aztán szerencsére a hagyományos felülettel indult újra a TWRP. Szóval, ha valaki használ ilyen témát, az legyen résen.

    bozarjoska: tényleg nem nagy csoda, de ha kijön a v6 nexus 7 (2013)-ra is, akkor szívesen kipróbálnám.

Új hozzászólás Aktív témák