Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz niki1209 #11570 üzenetére

    Beindult a fejlesztés a telefonra, ilyenkor minden modellel kapcsolatban röpködnek a ROM-típusok, ROM- és kernel-verziók, hackek, működő és nem működő feature-ök, workaroundok, bugok, amit csak akarsz. A teljes kínálatot nem könnyű figyelemmel kísérni; aki rá tudja szánni az időt és megfelelő érdeklődést tanúsít, az persze könnyebben tartja a tempót. Én is qrvasokat foglalkoztam a témával, könnyű benne elmerülni, de amióta van MIUIHU Lite, azóta csak egy hétig, próbából használtam mást.

    Viszont ha elégedett vagy a telefonnal, akkor mindebből téged egész pontosan semmi nem érint.

    Erről jut eszembe, a korábbi telefonom (Xperia P) topikja nem szólt másról a JB frissítést követően, mint a hívásbugról, különböző CM ROM-okról, nyitott és zárt bootloaderrel rendelkező készülékre elérhető verziókról, ilyesmiről. Ott érthető volt a helyzet: a gyártó szarban hagyta a tulajokat, muszáj volt magunknak megoldást találni a problémákra. Itt inkább a kíváncsiság hajthatja az embert a ROM-vadászat felé, lévén a MIUI azért a legtöbb igénynek megfelel, egyedül akksiidőben marad el a csupasz android ROM-októl.

Új hozzászólás Aktív témák