Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novinyul

    veterán

    válasz checkmafunky #240 üzenetére

    Pixel 7 vagy Pixel 6 vagy a Pro verzió röviden

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • Aryon87

    félisten

    válasz checkmafunky #240 üzenetére

    Nyers erőben a Pixel lesz itt a győztes valamint frissítések terén is jobb támogatást élvez, amennyiben frissítés fetisiszta vagy (12X jelenleg augusztusi szinten van). kamerában is egész jó ami képeket láttam, ugyanakkor a 12X sem szégyenkezhet. Pixel ugyanakkor még elég friss, és nem hibátlan. Ami gond elsődlegesen vele otthon az 5G és a Volte tudtommal valamint az ujjlenyomatolvasó. Érdemes a topikjába előbb beleolvasni. Mindenesetre a 12X-el se nyúlsz mellé, én legalábbis elégedetten használom már fél éve (P40Pro mellett, féligmeddig utód, de inkább átmenet).
    Igen a Gcam megy a 12X-en is, éjjel igencsak remek képeket lehet csinálni a Wichaya verzióval :K

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • MC Pite

    veterán

    válasz checkmafunky #240 üzenetére

    Van 12Xem és P6a. Nem egy liga.
    Sokkal természetesebb, kiegyensúlyozottabb a pixel a régi hw-el is. A 12X hajat részletesebben rajzolja, minden másnál (homogénebb felületek, textúrák) viszont sokat zajszűr, eltűnteti inkább a részleteket. Gcammel jobb, de körülményes (nem lehet a gyorsindításra azt tenni) és nyilván nem erre a hw-re készült.
    A gyári sw meg színekkel, középtónusokkal (felhúzza) hadilábon áll. A szőke, relatív világos bőrű kislányom ha nem váltok pro módba vagy gcamre, akkor sötétbőrű tejfölszőke kisember lesz legtöbbször. Samsungos/iPhone OS ismerősöknek tetszik a túlszaturált túlprocesszált eredmény, nekem nem.

    Szelfi kamera és a 2x crop pedig nagyon nem a 200ezres árkategória, hanem inkább belépő (értsd a videóhívások is sokkal jobban néznek ki 4a és 6a-n is). Éjszakai mód elmegy, de nem a pixel ellenfele.

    P6/P7 széria szinte egyetlen valódi hátránya, hogy Yettel/Voda esetén rootolni kell a VoLTE-hez, míg a 12X alapból tudja. Meg a méret. Frissítés (60/90/120Hz) meg töltés (18-65W) túllihegett szerintem. Többek között mert a 12esekkel ellentétben a pixelekben működik az adaptív töltés, amúgy meg fél óra alatt kb félig tölt, nekem nem vállalhatatlan.

    De ha kell megkímélt 256os 12X, szólj :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák