Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Fall-N #148 üzenetére

    ;] Faterom megörökölte tőlem a Sony Z3 Compact telót, amit én kb. 4 évig használtam, fater pedig már 3 évnél "jàr" vele (ő csak telefonálásra használja. Most reggel dobtam rá töltőre - mert láttam, hogy pittyeg az alacsony töltöttség LED - 10 nap használatot követően a màr 7 éves telefonon :DDD ). A mostani P30-amat pedig fentiek alapján 3 éve használom :B

    Jó hónapja nézegetek telefonokat, de sajnos nincs egy olyan készülék sem jelenleg kínálatban, amire váltva maradéktalanul meg lennék elégedve/egyértelmű előrelépés lenne a P30-ról. Pedig sebességben nincsenek nagy igényeim (2SIM + a céges SIMhez kapcsolódó hívások rögzítése + jó térerővétel - meló miatt sokat utazom és települések közötti részeken sűrűn vannak nagyon gyér térerős területek, játék nuku, online TV, GPS navigálás, Office - Word, Excel - doksik kezelése, böngészés, plusz 1-2 kis erőforrásigényű igényű alkalmazás) a P30 is bőven megfelelő, de munkaeszköz is egyben és mivel már kezd korosodni, így muszály "terveznem" az esetleges meghibásodása esetére, hogy minél zökkenőmentesebben tudjam majd "megúszni".

    Nézegettem a jóval nagyobb méretű és egyben tömegű telefonokat is, de mindegyiknél van valami apróbb gixer, ami miatt egyelőre inkább várok még az új teló beszerzésével. Ezzel pedig tovább is lesz az aktuális használva :DDD

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák