Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz Darth_Revan #1 üzenetére

    Igazat szóltál, Szívemből szóltál. They Are Billions fejlesztői igazi fasiszták: Csak úgy lehet kilépni hogy Save and Exit, mentés nélküli kilépés nincs beépitve, marad a jó öreg CTRL+ALT+Delete. What the F;ck???
    Végül sok negatív vásárlói értékelés hatására méltóztattak berakni többféle nehézségi szintet, sőt Skirmish módban be lehet állitani a hordák méretét és a rendelkezésre álló időt külön-külön.
    Campaign módban egyszerre NŐ a horda mérete és CSÖKKEN a rendelkezésedre álló idő két roham között. Ez megint mi a facom???Ha Skirmish módba meg tudták oldani , kampány módba miért nem tudták leprogramozni? Há mer nem akarták. Azt se értem hogy miért nem lehet 1-től 1000 napig terjedő skálán nekem beállítani a rendelkezésre álló napok számát, semmiből sem áll betenni egy csúszkát/Rublikát ahová be lehet írni Costum értéket. Értem hogy kell a kihívás, viszont egy bázis építős és egyben kreativ játék esetén érzek ,,némi" ellentmondást abban hogy sürget a játék...Magam részéről azért játszok videó játékokkal hogy kikapcsolódjak, nálam ez behatárolt idő totál hazavágja a játék élményt.
    Amikor egy kampányba 20 küldetésbe bekerül 2 limitált időtartamú , egye fene fog csikorgatva megcsinálom mert a többiben kiélhetem magam. De mikor az összes kibebasztt küldetés időre megy és nem lehet normálisan beállítani...Stronghold HD ugynez. Szerencsére van trainer amivel gombnyomásra megáll - elindult a mission Timer.Stronhold Crusader HD-hoz nincs... Azt se bánom ha kikapcsolt/kitolt idő mellett nem járnak achivementek, de könyörgöm legyen már lehetőségem arra hogy pénzért megvett szórakoztatóipari termékkel azt csináljam amire létrehozták: Szórakozzak.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz Darth_Revan #1 üzenetére

    Én is ezért sem foglalkoztam vele, és nem is vettem meg. Még leárazva sem fogom megvenni emiatt, nem is fogok vele játszani. Nem értem miért kellett időre tenni a küldiket.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Swinegod

    őstag

    válasz Darth_Revan #1 üzenetére

    Alapjátékról nem tudok nyilatkozni, de a War of the Chosen DLC-ben elképesztő egyszerű negálni az avatar project-et. Egyébként nem mintha az első játékban nem ment volna jópár dolog időre, habár igaz, az nagyrészt a küldetéseken belül

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák