Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Zanik #318 üzenetére

    Saját súlycsoportba kell multipajtit választani :) Én pl volt sulis haverokkal és munkatársakkal szoktam játszani.
    A többi tényező igaz, család mellett már nem mertem nekimenni a classic wownak pedig anno 7+ éven keresztül napi 8-10 órában pörgött.

  • válasz Zanik #318 üzenetére

    Hát akkor 25 évesen ezek szerint még fiatal vagyok és tudom tartani a tempót. :D Akikkel játszom, szintén ilyen 25-28 év körüliek. Feleség gyerek nekem sincs(nekik sem), még kilátásban sem egyelőre, de így van ez manapság.

    Én azért igen sajnálnám, ha ez a társaság szétszéledne. Nekem ők olyanok, mint egy második család. Igazán hiányoznának. Olyan, mintha holnaptól ez a fórum megszűnne létezni.
    Egyébként mi is csak egy játékot játékot játszunk folyton és ez a Battlefield 1. Aztán mostanában kezdtünk a Gamepassos játékokkal is játszani meg még tervben a Gear 5 coop is ill. Serious Sam is. Igazából így is lehet ismerkedni, hogy közös hobbin keresztül és a multi gamingben ez a jó, hogy összehozza az embereket(mi is játékon belül ismertük meg egymást). Sőr, pár hónapja felvett egy játékos innen a PH!ról hogy csatlakozhat - mondom persze gyere. Azóta ő is szokott velünk Battlefieldezni :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák